Anasayfa > Etiket Arşivi: nurani tv

Etiket Arşivi: nurani tv

Yardım ve Bağış

Hacı Bayram-ı Veli Kültür Merkezi Yardımlarınızı Bekliyor… Ankara Kıbrıs köyünde yapımına başlanan Hacı Bayram-ı Veli Kültür Merkezi içerisinde – 3000 kişilik dergah – Cami – Kız ve erkek kuran kursu – Yurt – Kreş – Misafirhane – Konferans salonu – Dini Düğün salonu Ve bir çok ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz alanların olacağı kültür merkezimize sizlerinde manevi hissesi olsun istiyorsanız hesap numaralarımız aşağıdadır ayrıntılı ... Devamını Oku »

09.12.2016 Cuma Hutbesi

1438. İslam Asrı 2 Rebi’ul-evvel Kasımpaşa Asitanesi Cum’a Hutbesi Özeti Aziz ve Muhterem Kardeşlerim, Cenab-ı Hakk (cc)’a hamd-ü senâlar olsun ki ; hicri senemizi idrâk ettik,muharrem ayını ihyâ ettik,sefer ayını seferlerdik ve Rebi’ül-evvel ayına girdik.Kâinatın Efendisi Muhammed Mustafa (sav)’in doğumuyla âlemleri şereflendirdiği mubârek zaman dilimini idrâk ettik, etmekteyiz ve bereketlenmekteyiz.Rabbim(cc) inşallah, önümüzdeki pazar günü Mevlid Kandili ile bu karşılama ve ... Devamını Oku »

02.12.2016 Cuma Hutbesi

1438. İslam Asrı 2 Rebi’ul-evvel Kasımpaşa Asitanesi Cum’a Hutbesi Özeti Mâlum olduğu üzere kardeşlerim ; bizler şu dünya hayatının akışı içerisinde maişet, geçim derdi ve sıkıntılar içerisinde, uydum kalabalık, akıntı içerisinde giden bir çer çöp gibi hayatımızı sürdürmekteyiz.Bazı şeylerin farkında olmak önem arz etmektedir ki hutbelerde bir şekilde bunun farkındalığını oluşturmamız gerekmektedir. Dolayısıyla eğer bu içine girdiğimiz ay olmasaydı, bu ... Devamını Oku »