Anasayfa > 2016 > Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2016

2016 Yaz kuran Kursu Kayıtları başladı

2016 yaz kuran kursu kayıtları başlamıştır 15 haziran / 10 temmuz arasında gerçekleştirilecek olan kayıtlar ders başlangıç tarihi 11 temmuz 2016 dır.. Elif ba Cüz dersleri Namazda okunan dua ve surelerin ezberi Temel dini Bilgiler Kuran-ı Kerim Eğitimi Sosyal Aktiviteler ve ikramlar Yeralaçağı muhteşem bir yaz okulu iletişim: 0554 668 74 06 Devamını Oku »

Gülzari Mualla Vakfı İftar programı – Yüzyıl/Esenler 2016

Gülzari Mualla Vakfı, Yüzyıl Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu iftar programına halkımızın yoğun ilgisi vardı. Programımız Aşk-ı Efza ilahi grubunun sunumu ile başladı. Akabinde Fatih Nurullah Efendi Hazretleri’nin gelmesi ile Gülzari Mehteran Ekibi ve semazenler sahne aldı. Efendi Hazretlerinin kıldırdığı akşam namazından sonra, Halveti Uşşaki devran zikri gerçekleştirildi ve ardından programımız sona erdi. Devamını Oku »

Nurani Radyo

  Nurani Radyo istek paneli – Radyomuz yayınına devam etmekdedir Radyomuzun geliştirmemize sizde yardımcı olabilirsiniz – Görüş ve önerilerinizi bizlere aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.. – Bütün görüş ve önerileriniz Yönetim tarafından mutlaka değerlendirecektir Devamını Oku »