Anasayfa > 2016 > Mart

Aylık Arşiv: Mart 2016

Geçmişten Gönüllere 5

Geçmişten Gönüllere NuraniTv ekranlarından Yeni Bölüm ve yeni Konuklarıyla sizlerle Osman Yoğun, ve Eyyüp Fatih Nurullah efendimizin Halifesi Danacılı Ahmet Efendi İbrahim ipek efendimizin hizmetlerinde yanlarında bulundukları anları ve anıları paylaşmaya devam ederken Halveti Uşşaki Divanları ile Yayınları devam etti Devamını Oku »

31.03.2016 Aşıkların Zikir Sofrası

alveti Uşşaki Şeyh Eyyüp Fatih Nurullah Efendi kasımpaşa dergahında 31.03.2015 de ihvanları ile muhteşem feyz dolu Halakayı Zikrullah yaptı . Her perşembe aşıklar zikir sofrasında müridleri ile bir araya gelen şeyh Eyyip Fatih Nurullah Efendi h.z bu haftada sema ve devran zikirleri ile halakai Zikrullah’ı renklendirdi.. NuraniTv ‘nin Ekranlara taşıdığı Aşıkların zikir sofrası izleyenler tarafından yoğun ilgi gördü Devamını Oku »

Sitene Ekle

Sevgili webmaster’ler sizde sitenize renkli bir içerik kazandırmak ve tv sayfası oluşturmak isterseniz aşağıdaki kodumuzu sitenize ekleyebilir “NuraniTV” izleme “Nurani Radyo” dinleme keyfini ziyaretçilerinize suna bilirsiniz NuraniTv Kodu   Nurani Radyo Kodu Devamını Oku »

25.03.2016 Cuma Hutbesi

Eyyüp Fatih Nurullah Efendi Hazretleri Cuma namazını ihvanları ile Kasımpaşa asitane’sinde kıldı.. Cuma hutbesinde önemli konulara değinen Efendi hazretleri bilgilendirici mesajlar verdi.. Halveti Uşşaki Şeyhi Eyyüp Fatih Nurullah Hazretlerinin Cuma namazı ve cuma hutbesi NuraniTv ekranlarından canlı olarak yayınlandı.. Devamını Oku »

24.03.2016 Aşıkların Zikir Sofrası

Eyyüp Fatih Nurullah Efendi Hazretlerinin Her perşembe akşamı ihvanları ile yaptığı Halakai zikrullah Bu hafta Çanakkale şehitlerine hitaben gerçekleştirildi.. Mehter takımının sufi gösterisi ardından yapılan zikirullah ve dualar şehitlerimiz ve vatanımızın bütünlü için yapıldı.. NuraniTv Ekranlarından canlı olarak yayınlanan aşıkların zikir sofrası izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü Devamını Oku »

24.03.2016 Zikir Öncesi

NuraniTV nin düzenlediği Zikir öncesi program konuğu Eyyüp Fatih Nurullah Efendi Hazretleri Dünya terörü hakkındaki görüşlerini beyan etti..Cemaat olarak eskiden ve günümüzdeki çekilen sıkıntılara değinen efendi hazretleri Kurulan GÜLZARİ MUALLA VAKFI ‘nın yaptığı hizmetlere değinirken vakıf ve Türk Telekom arasında yapılan anlaşma ile ucuz tarifeli telefon görüşmelerinden herkesin yararlanabileceğini ve ihvana düşen vazifelerden bahsetti.. Devamını Oku »

24.03.2016 Before Dhikr

Kutlu Doğum mevsimi ve 3 ayların yaklaşmasına değinen Eyüp Fatih Nurullah Efendi Belçika’da ve Türkiye’de yapılan hain terör saldırılarında ölen mefaat edenlere rahmet dilerken yakınlarına sabrı cemil diledi.Terör konusundaki görüşlerini Before Dhikr programı ile NuraniTv izleyicisi ile paylaştı..Tasavvuf sorularına cevap veren Eyyüp Fatih Nurullah Efendinin sohbeti İngilizce tercüme edildi Devamını Oku »